28 augustus 2018
Hieronder vindt u enkele cardiologen bij wie uw patiënt mogelijk wel terecht kan:
Door de grote toeloop van patiënten is de wachttijd voor het spreekuur voor vrouwen met specifieke hartklachten opgelopen tot ruim een jaar. Dat is voor onze patiënten en onszelf te lang. Om deze wachttijd te verlagen, is ervoor gekozen om niet meer alle patiënten te zien.
Op dit moment kunnen wij alleen vrouwen zien die rechtstreeks door een andere cardioloog zijn verwezen naar het speciale spreekuur. Voor hen geldt helaas wel nog een wachttijd van een jaar. We hopen dat dit snel korter wordt. Huisartsen kunnen hun patiënten tot onze spijt niet meer verwijzen naar het spreekuur; ons aanbod in Zorgdomein is aangepast.Toch verwijzen naar een vrouwenspreekuur?
Bent u huisarts en wilt u uw patiënt toch verwijzen naar een speciaal spreekuur voor vrouwen met specifieke hartklachten? Of bent u cardioloog en vindt u de wachttijd van een jaar te lang voor uw patiënt? Ook in andere ziekenhuizen kunt u terecht bij cardiologen met veel kennis en ervaring op het gebied van het vrouwenhart.Hieronder vindt u enkele cardiologen bij wie uw patiënt mogelijk wel terecht kan:
- dr. J. Wittekoek, Heartlife klinieken, Utrecht: 030-4100201
- dr. MC van Dijk, Gelderse Vallei, Ede: 0318-434343
- dr. J. Schroeder-Tanka, OLVG, Amsterdam: 020-5993422
- drs. Olde Bijvank, Medisch Centrum Haaglanden, Den Haag
- drs. C.A. de Vries Feijens, Diaconessenhuis, Utrecht: 088 250 5040
Meer informatie over het spreekuur
Het vrouwenspreekuur van de afdeling Cardiologie van het Radboudumc is bedoeld voor vrouwelijke patiënten met specifieke hartklachten, zoals:- terugkerende pijn op de borst, zonder vastgestelde vernauwingen aan de grote kransvaten
- blijvende pijn op de borst na een eerdere dotter of bypass-operatie
- een doorgemaakte coronairdissectie (SCAD)
- vrouwen met een hartinfarct zonder belangrijke vernauwingen aan de grote kransvaten
- vrouwen met een Takotsubo cardiomyopathie (acuut hartfalen op basis van stressvol moment)
- vrouwen met hartklachten na een pre-eclampsie (HELLP of zwangerschapsvergiftiging)
- vrouwen met (onbegrepen) hartklachten in de menopauze
- hartklachten na een behandeling voor borstkanker
Meer nieuws

Nieuw zorgaanbod in Zorgdomein voor kwetsbare patiënten met complexe zorgvraag
10 juli 2024Het Radboudumc heeft een verwijsmogelijkheid in Zorgdomein geopend om met huisartsen mee te denken over passende zorg voor een kwetsbare patiënt met een complexe zorgvraag.
lees meer